Rudeninių lapų gaudynės

• Paskelbta: 2021-10-18
  • Kategorija: Aktualijos

dar vadinamą visuomenei naudinga veikla, pavadinti galime ir taip. Kaip kitaip įvardintume septintokų bandymus sugrėbti visus lapus ir sugrūsti į maišus nemažoje teritorijoje. Kol kas tai neįmanoma užduotis, nes rudeniniai auksaspalviai dar ne kartą iš naujo nuklos medžiais apaugintas vietoves. Visgi Josvainių socialinis ir ugdymo centras, sulaukęs mūsų mokinių pagalbos, labai džiaugėsi. Tokia teritorija, o valanda kita ir pievelė švari. Džiaugėsi jie, džiaugėmės ir mes, kad parodėme pavyzdį, jog padėti kitiems yra ne tik malonu, skanu (buvome paskatinti saldžiomis dovanomis), bet ir gera patiems, sulaukus dėkingų šypsenų. Ačiū visiems 7 klasės savanoriams bei jų auklėtojai Andželikai Jašinskienei, skyrusiems savo laiką ir energiją naudingam darbu!

A. Jašinskienė