Mokytojai

Josvainių gimnazijos mokytojų sąrašas

Eil. Nr.

Vardas, pavardė

Pareigos

Kvalifikacinė kategorija

Vadovauja

Pradinio ugdymo mokytojai

1.

Bena Donauskienė

Pradinio ugdymo mokytoja

Mokytoja metodininkė

1 klasė

2.

Romalda Žukienė

Pradinio ugdymo mokytoja

Mokytoja metodininkė

2 klasė

3.

Rūta Šlikienė

Pradinio ugdymo mokytoja

Mokytoja metodininkė

3 klasė

4.

Ingrida Dilinskienė

Pradinio ugdymo mokytoja

Mokytoja metodininkė

4 klasė

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytojai

5.

Onutė Jačiunskienė

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja

Mokytoja metodininkė

 

6.

Andželika Jašinskienė

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja

Mokytoja

6 klasė

7.

Laima Juškauskaitė

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja

Mokytoja metodininkė

2G klasė

8.

Angelina Vaičekauskienė

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja

Mokytoja metodininkė

3G klasė

Užsienio kalbų mokytojai

9.

Reda Maziliauskienė

Anglų kalbos mokytoja

Vyresnioji mokytoja

 

10.

Sniežana Slavinskienė

Anglų kalbos mokytoja

Mokytoja metodininkė

7 klasė

11.

Raimonda Žvikienė

Anglų kalbos mokytoja

Mokytoja

5 klasė

12.

Aldona Bakienė

Rusų kalbos mokytoja

Mokytoja

 

13.

Janina Tranienė

Rusų kalbos mokytoja

Mokytoja metodininkė

 

14.

Asta Gasparavičiūtė

Vokiečių kalbos mokytoja

Mokytoja

 

Matematikos ir informacinių technologijų mokytojai

15.

Zita Ališiūnienė

Matematikos mokytoja

Vyresnioji mokytoja

 

16.

Rima Saulėnienė

Matematikos mokytoja

Vyresnioji mokytoja

1G klasė

 

 

Informacinių technologijų mokytoja

Vyresnioji mokytoja

 

17.

Giedrė Paškevičienė

Matematikos mokytoja

Mokytoja

 

18.

Andrius Paškevičius

Informacinių technologijų mokytojas

Mokytojas metodininkas

 

Gamtos mokslų mokytojai

19.

Asta Juchnevičienė

Chemijos mokytoja

Mokytoja metodininkė

 

 

Giedrė Paškevičienė

Fizikos mokytoja

Mokytoja metodininkė

 

 

Andrius Paškevičius

Fizikos mokytojas

Mokytojas

 

20.

Virginija Šilkaitienė

Biologijos mokytoja

Mokytoja

8 klasė

21.

Skaidrūnė Vyšniauskienė

Biologijos mokytoja

Mokytoja metodininkė

 

Socialinių mokslų mokytojai

22.

Vaidas Grišinas

Istorijos mokytojas

Mokytojas metodininkas

 

 

 

Pilietinis ugdymas

Mokytojas

 

 

 

Etikos mokytojas

Mokytojas

 

23.

Simona Dzikienė

Geografijos mokytoja

Mokytoja

 

24.

Sigita Rukšėnienė

Geografijos mokytoja

Mokytoja

4G klasė

25.

Elona Rimdeikienė

Etikos mokytoja

Mokytoja metodininkė

 

 

Giedrė Paškevičienė

Ekonomikos mokytoja

Mokytoja

 

26.

Vida Sirtautienė

Tikybos mokytoja

Mokytoja

 

Menų ir sporto mokytojai

27.

Virgaudas Bernotavičius

Technologijų mokytojas

Vyresnysis mokytojas

 

28.

Bronislovas Daukša

Technologijų mokytojas

 

 

 

Virginija Šilkaitienė

Technologijų mokytoja

 

 

 

 

Dailės mokytoja

Mokytoja

 

29.

Aušras Giedrienė

Muzikos mokytoja

Mokytoja

 

30.

Neringa Pracevičienė

Muzikos mokytoja

Mokytoja metodininkė

 

31.

Laura Kudabaitė

Choreografija

 

 

32.

Gitana Jurgelevičienė

Kūno kultūros mokytoja

Mokytoja ekspertė

 

33.

Bronislovas Šimokaitis

Kūno kultūros mokytojas

Mokytojas ekspertas

 

 

Atnaujinta: 2020-11-13
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Pamokų laikas
Pertrauka
  • 1. 08.00 - 08.45
  • 2. 08.55 - 09.40
  • 3. 09.50 - 10.35
  • 4. 10.55 - 11.40
  • 5. 12.00 - 12.45
  • 6. 13.00 - 13.45
  • 7. 13.55 - 14.40