Komisijos ir darbo grupės

JOSVAINIŲ GIMNAZIJOJE VEIKIANČIOS DARBO GRUPĖS, KOMISIJOS
         2020-2021 m.m.

Darbo grupė, komisija

Koordinatorius/ darbo grupės vadovas

Nariai

Vaiko gerovės komisija

Jūratė Petronienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui

  1. Skaidrūnė Vyšniauskienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui
  2. Jolanta Lembertienė, socialinė pedagogė
  3. Jolanta Kaselienė, socialinė pedagogė
  4. Gitana Danilevičienė, logopedė
  5. Asta Kačenauskaitė, psichologė
  6. Ingrida Dilinskienė, mokytoja
  7. Angelina Vaičekauskienė, klasių vadovų metodinės grupės pirmininkė
  8. Laima Juškauskaitė, mokytoja
  9. Laura Kudabaitė, sveikatos specialistė
  10.  Jūratė Amalevičienė, specialioji pedagogė

Pagalbos mokiniui teikimo grupė

Jūratė Petronienė,  direktoriaus pavaduotoja ugdymui

  1. Jolanta Lembertienė, socialinė pedagogė
  2. Jolanta Kaselienė, socialinė pedagogė
  3. Angelina Vaičekauskienė, klasių vadovų metodinės grupės pirmininkė
  4. Asta Kačenauskaitė, psichologė
  5. Sniežana Slavinskienė, mokytoja
  6. Laima Juškauskaitė, mokytoja

Metodinė taryba

Gitana Jurgelevičienė, mokytoja ekspertė

  1. Benedikta Donauskienė, pradinių klasių mokytojų metodinės grupės pirmininkė
  2. Andželika Jašinskienė, kalbų mokytojų metodinės grupės pirmininkė
  3. Vaidas Grišinas, dorinio ugdymo, gamtos ir socialinių mokslų mokytojų metodinės grupės pirmininkas
  4. Giedrė Paškevičienė, tiksliųjų mokslų mokytojų metodinės grupės pirmininkė
  5. Virginija Šilkaitienė, menų, technologijų ir kūno kultūros metodinės grupės pirmininkė.
  6.  Angelina Vaičekauskienė, klasių vadovų metodinės grupės pirmininkė

Atestacijos komisija

Ramūnas Zigmantavičius, gimnazijos direktorius

 

  1. Rasa Petrėtienė, Švietimo skyriaus vyresnysioji specialistė
  2. Rūta Šlikienė, komisijos sekretorė, mokytoja metodininkė
  3. Reda Maziliauskienė, vyresnioji  mokytoja
  4. Nerija Matkuvienė, tėvų atstovė
  5.  Skirmantė Zimkevičienė, tėvų atstovė.

Ugdymo karjerai ir komunikacijos organizacinė grupė

Andželika Jašinskienė, karjeros koordinatorė

 

  1. Jūratė Petronienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui
  2. Skaidrūnė Vyšniauskienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui
  3. Sandra Jociuvienė, bibliotekininkė
  4. Andrius Paškevičius, informacinių technologijų mokytojas
  5.    Giedrė Paškevičienė, ekonominės bendrovės vadovė

Vidaus įsivertinimo koordinacinė grupė

Skaidrūnė Vyšniauskienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui

  1. Jūratė Petronienė , direktoriaus pavaduotoja ugdymui
  2. Andželika Jašinskienė, mokytoja
  3. Angelina Vaičekauskienė , mokytoja
  4. Giedrė Paškevičienė, mokytoja
  5.    Gitana Jurgelevičienė, mokytoja
  6.    Vaidas Grišinas, mokytojas
  7.    Bena Donauskienė, mokytoja

Sveikatos stiprinimo koordinacinė grupė

Skaidrūnė Vyšniauskienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui

  1. Laura Kudabaitgė, sveikatos priežiūros specialistė
  2. Jolanta Kaselienė, socialinė pedagogė
  3. Jolanta Lembertienė, socialinė pedagogė
  4. Asta Kačenauskaitė, psichologė
  5. Virginija Šilkaitienė, biologijos mokytoja
  6. Rūta Šlikienė, pradinių klasių mokytoja
  7. Gitana Jurgelevičienė, kūno kultūros mokytoja
  8. Jūratė Amalevičienė, specialioji pedagogė

Socialinio ir emocinio  ugdymo konsultantų grupė (SEU)

 

  1. Andželika Jašinskienė, mokytoja
  2. Raimonda Žvikienė, mokytoja
  3. Vaidas Grišinas, mokytojas
  4. Jūratė Amalevičienė, spec. pedagogė
  5. Sigita Rukšėnienė, mokytoja
Atnaujinta: 2020-11-13
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Pamokų laikas
3. 09.50 - 10.35
  • 1. 08.00 - 08.45
  • 2. 08.55 - 09.40
  • 3. 09.50 - 10.35
  • 4. 10.55 - 11.40
  • 5. 12.00 - 12.45
  • 6. 13.00 - 13.45
  • 7. 13.55 - 14.40