Gimnazistai dalyvavo TV laidoje KADROSKOPAS

• Paskelbta: 2021-06-02
  • Kategorija: Aktualijos

Gegužės 26 d. Josvainių gimnazijos 2G klasės mokiniai Erikas Banys, Erikas Gužis, Emilija Ragaišytė, 8 klasės mokinė Evita Matyžiūtė ir jų lietuvių kalbos mokytoja Laima Juškauskaitė dalyvavo respublikinėje INFOTV laidoje ,,Kadroskopas”. Mokiniai kartu su Alytaus Adolfo Ramanausko – Vanago gimnazijos atstovais diskutavo apie lietuvių pirmąjį profesionalų skulptorių Juozą Zikarą. 2021 – ieji metai paskelbti Juozo Zikaro metais. TV laidoje buvo kalbėta ne tik apie skulptoriaus vaikystę, bet ir aptarti lemtingi Juozo Zikaro susitikimai  su rašytoja Gabriele Petkevičaite – Bite ir knygnešiu Jurgiu Bieliniu Birželių dvare. Susitikimas su šiomis asmenybėmis formavo Juozo Zikaro ir asmenines savybes, ir veiklą. Laida bus rodoma per INFO TV liepos 3 d.

2G kl. mokinė E. Ragaišytė

Skulptorius Juozas Zikaras                                                               Skulptūra Knygnešys