Išdalinti Nacionaliniai „eTwinning“ apdovanojimai

• Paskelbta: 2023-09-01
  • Kategorija: Didžiuojamės

Rugpjūčio 29 dieną vyko Nacionalinių eTwinning apdovanojimų renginys Vilniuje. Į šventę susirinko apie 150 mokytojų bei mokyklų vadovų iš visos Lietuvos, kurioje tradiciškai buvo išdalinti programos eTwinning nacionaliniai apdovanojimai. Nacionaliniais eTwinning Kokybės Ženkleliais už sėkmingai įvykdytus du tarptautinius projektus „Emocijų menas (Emotion@art)” ir „1.5 laipsnio: Kartu viskas įmanoma (1.5 Degree: Together Possible)“ apdovanota anglų kalbos mokytoja metodininkė Sniežana Slavinskienė.

Taipogi, organizuotame Nacionaliniame geriausio eTwinning projekto konkurse laimėtojais tapo 16 mokytojų. Buvo varžomasi keturiose skirtingose mokinių amžiaus kategorijose bei papildomose kategorijose: eTwinning metų tema „Inovacijos ir švietimas – būkite kūrybingi su eTwinning, metų debiutas, programų eTwinning ir Erasmus+ sinergija, eTwinning ambasadorių projektas. Džiugu, kad mokytojos vykdytas projektas „1.5 laipsnio: Kartu viskas įmanoma“ (1.5 Degree: Together Possible)“ buvo pripažintas geriausiu Lietuvos eTwinning projektu 16–20 metų amžiaus grupėje. Tokį svarų apdovanojimą gimnazija gauna jau 3 kartą.

Josvainių gimnazija aktyviai ir sėkmingai dalyvauja eTwinning veikloje ir projektuose nuo 2015 metų.

S. Slavinskienė