Projektas „eTwinning“

Tarptautinis eTwinning projektas „Our Funny Little Worlds“ užbaigtas

Projekte dalyvavo partneriai iš Ukrainos, Turkijos, Ispanijos, Lenkijos, Jordanijos, Portugalijos, Albanijos bei Lietuvos. Lietuvos komandą sudarė mokiniai iš 1G klasės. Šis projektas tęsėsi 9 mėnesius. Projektas buvo paremtas 10 temų apie paauglių gyvenimą: mokyklinis gyvenimas, ateities planai, legendinės figūros, tradicijos, kelionės, naudingi patarimai, festivaliai, skaitmeninė era, šiuolaikiniai herojai ir herojės, apsipirkimas. Kiekvieno modulio veiklai atlikti prireikė 3-4 savaičių. Projekto metu mokiniai buvo skatinami būti kūrybiškais ir siūlyti idėjas. Jie dirbo mišrių tautybių ir mišrių vaidmenų komandose, dalyvavo įvairiose interaktyviose veiklose. Mokytojai stebėjo mokinių darbą ir veikė kaip koordinatoriai.

https://view.genial.ly/615f192150b1390de45b3f60/presentation-kahoot-game 

https://www.storyjumper.com/book/read/125672112 

https://www.yumpu.com/en/document/read/66653270/dgtal-era-1

Baigiamasis Erasmus+ projekto „Kūrybiškumo ugdymas ir asmenybės ūgtis" renginys

Birželio 28 d. Erasmus+ projekto konsorciumas, sudarytas iš 9 Kėdainių r. sav. veikiančių įvairių tipų ugdymo įstaigų, susirinko į baigiamąjį renginį. Konsorciumo projekto paraiškos koordinatorius – Kėdainių profesinio rengimo centras. Renginio metu buvo aptartos sėkmingai įgyvendintos veiklos, diskutuota apie projekto kūrybiškumo patirties bagažą, interaktyvų kūrybiškumą, idėjų paiešką ir jų taikymą ugdymo procese. Šiame projekte dalyvavo 2 mūsų gimnazijos pedagogės: vokiečių kalbos mokytoja Asta Gasparavičiūtė, kuri  vyko į darbo stebėjimą vizitą Turkijoje bei anglų kalbos mokytoja Sniežana Slavinskienė – ji vyko į mokymo vizitą Ispanijoje.

Gautas Kokybės Ženklelis už tarptautinį eTwinning projektą

Mus pasiekė džiugios žinios, kad tarptautinis kalbinis - pažintinis projektas RACE- Ready For Action In English buvo kokybiškai įvykdytas bei puikiai įvertintas. Jam suteiktas Nacionalinis Kokybės ženklelis. Projekto įgyvendinimo analizėje Nacionalinė Paramos Tarnyba akcentavo, kad projekto koordinavimas buvo labai geras ir mūsų komandos indėlis buvo svarus bei aiškiai matomas. Bendradarbiavimas realizuotas labai gerai tiek mokytojų, tiek mokinių lygmeniu. Pasidžiaugta, kad pademonstravome IKT kompetenciją panaudodami įvairių IKT įrankių. IKT reikšmingai patobulino ir mokiniai. Deramas dėmesys buvo skiriamas Saugesniam internetui. Projekto veiklos puikiai derėjo su nuotolinio mokymosi iššūkiais.Projekto koordinatorė, mokytoja Sniežana Slavinskienė, nuoširdžiai dėkoja 2G klasės mokinėms Aistei Marcinkevičiūtei, Emilijai Ragaišytei, Gabrielei Ragožiūtei ir Ugnei Šaduikytei už dalyvavimą projekte.

RACE- Ready for Action in English baigtas

Baigėsi 9 mėnesius vykdytas tarptautinis projektas „RACE- Ready for Action in English“. Yra žinoma, kad žaidimai ir interaktyvios užduotys švietime padidina besimokančiųjų mokinių motyvaciją. Skirtingai nuo klasikinių mokymo metodų, mokiniai jaučiasi patogiau ir labiau įsitraukę mokydamiesi tokioje aplinkoje. Šiame projekte buvo sukurti ir išbandyti skaitmeniniai žaidimai, kurie padėjo mokiniams patobulinti anglų kalbą žinias.

Visi žaidimai buvo planuojami taikant tarpdisciplininį metodą ir padėjo pasiekti mokymo programos tikslus. Projekto įvairios veiklos buvo integruotos į 2G klasės anglų kalbos mokymo programą. Mokiniai galėjo tobulinti savo skaitmeninius, kūrybinius, komunikacinius ir bendradarbiavimo įgūdžius. Bendravimas vyko video konferencijų metu – buvo 4 video konferencijos mokiniams ir 4- projekto mokytojams bei twinspace ervėje.

Šiuo metu projektas pateiktas įvertinimui gauti Kokybės Ženklelį Nacionalinei Paramos Tarnybai.

Įvykdytas veiklas galite pažiūrėti virtualioje parodoje:

https://www.emaze.com/@AOTTWRFFW/virtual-exhibition

 

Saugesnio interneto diena

Tarptautinę saugesnio interneto dieną (SID) organizuoja jungtinis "Insafe“/„INHOPE“ tinklas, padedant Europos Komisijai. Jos tikslas – atkreipti dėmesį į aktualius skaitmeninius iššūkius, skatinti saugesnį, ypač vaikų ir jaunuolių, naudojimąsi internetu ir skaitmeninėmis technologijomis. Šiais metais, vasario 9 d., ji minima daugelyje pasaulio šalių jau 18-ąjį kartą. Mūsų gimnazijos anglų kalbos mokytoja Sniežana Slavinskienė suprasdama šių skaitmeninių iššūkių svarbą, šią dieną paminėti paragino 2G klasės mokinius. Mokiniai atliko įvairias interaktyvias užduotis, diskutavo kokia yra interneto nauda ir galimos grėsmės bei kūrė žodžių debesis. Prezentaciją galite pažiūrėti paspaudę ant nuorodos.

https://sway.office.com/rBOFhMH3q91wktVz?ref=Link

 

„RACE-Ready For Action In English"

Kahoot taurės turnyras

Sausio 23 dienos vakarą tarptautinio eTwinning projekto ‚RACE-Ready For Action In English" partneriai susitiko nuotolinių susitikimų platformoje rungėsi interaktyviame Kahoot taurės žaidime apie neįprastus faktus pasaulyje. Žaidime dalyvavo 58 mokiniai. Lietuvių komandos dalyvės (2G klasės mokinės) Emilija Ragaišytė ir Ugnė Šaduikytė pasirodė puikiai ir užėmė prizines vietas. Žaidime patirtos emocijos išliks ilgam.

https://www.canva.com/design/DAEUH5ucgss/D0dRWtHC1I7c55JC5Qj7ug/view?utm_content=DAEUH5ucgss&utm_campaign=designshare&utm_medium=link&utm_source=publishsharelink

 

Minčių žemėlapiai (Mindmaps)

2G klasės projekto komanda, naudodamasi „GoConqr“ - asmenine mokymosi aplinka, sukūrė minčių žemėlapius apie populiariausias jaunimo veiklas.

https://youtu.be/Z64gcV7pWwM

 

Interaktyvi užduotis su Quizizz

Mokiniai galėjo išbandyti internetinį įrankį Quizizz apie keisčiausius pasaulio faktus.

https://www.powtoon.com/s/dl5XqUt2HC4/1/m

Dar vienas išbandytas įrankis pavadinimu „Actionbound“. Tai yra interaktyvus programomis pagrįstas žaidimų metodas, skirtas išmaniesiems telefonams ir planšetiniams kompiuteriams. Projekto dalyviai galvojo klausimus apie savo mėgstamiausias pamokas. Iš visų atrinktų klausimų buvo sukurtas jungtinis produktas. Tuomet, projekto komandos buvo pakviestos atlikti interaktyvias užduotis. Smagu, kad tarp visų projekto partnerių mokinių Gabrielė Ragožiūtė užėmė garbingą 2 vietą.

https://youtu.be/_z6KvFgxLkA

 

eTwinning projektai – nauda tiek mokiniams, tiek juos vykdantiems mokytojams

Šiais mokslo metais tarptautiniai eTwinning projektai toliau vykdomi mūsų gimnazijoje. Juos koordinuoja anglų k. mokytoja metodininkė Sniežana Slavinskienė. Projektuose “L@ngu@ges 4 all” ir “RACE- Ready For Action In English”dalyvauja 8 klasės ir 1G klasės mokiniai. Jų metu mokiniai atliks įvairias komandines bei interaktyvias veiklas, išbandys skirtingas IKT programas bei aplikacijas. Per veiklas mokiniai bus skatinami tobulinti užsienio kalbos žinias, IKT, kūrybinius, komunikacinius ir bendradarbiavimo įgūdžius.

 

eTwinning projekto įvertinimas Europiniame lygmenyje

Mūsų gimnazija apdovanota Europos Kokybės ženkleliu už puikią eTwinning projekto "Treasure of wisdom # EDLComp19" veiklą. Tai reiškia, kad mokyklos veikla buvo pripažinta aukščiausiame europiniame lygmenyje. Projektas bus eksponuojamas ir specialiame Europos portalo puslapyje adresu www.etwinning.net. Tarptautinį projektą vykdė anglų kalbos mokytoja Sniežana Slavinskienė. Ji dėkoja ir dabartinės 8 klasės mokiniams, aktyviai dalyvavusiems minėtame projekte.

Mokymo vizitas Ispanijoje

Lapkričio 17-23 dienomis mūsų gimnazijos mokytoja Sniežana Slavinskienė dalyvavo Erasmus + projekte Nr. 2019-1-LT01-KA101-060155 „Kūrybiškumo ugdymas ir asmenybės ūgtis“ mokymo vizite Ispanijoje. Pedagogė lankėsi ir vedė anglų k. pamokas I.E.S. Valentin Turienzo mokykloje, įsikūrusioje šiaurinėje Ispanijos dalyje. Čia dirbantys yra inovatyvūs ir siekiantys tobulėti. Dalyvaudami tarptautiniuose projektuose, jie nuolat gilina žinias ir semiasi patirties, kuria pasidalina su kitais. Vizito metu mūsų gimnazijos anglų k. mokytoja susipažino su Ispanijos švietimo sistema, ugdymo proceso organizavimu, dalinosi kūrybiškumo ugdymo patirtimi ir sėmėsi jos iš partnerinės organizacijos pedagogų. Vesdama pamokas pedagogė taikė aktyvius mokymo metodus, demonstravo inovatyvius, interaktyvius, skaitmeninius IKT įrankius, mobiliąsias aplikacijas skirtingų gebėjimų ugdytiniams bei dalyvavo bendrose europinėse veiklose. Edukacinę veiklą mokytojai pavyko suderinti su kultūrine pažintine veikla. I.E.S. Valentin Turienzo mokykla yra išskirtinė kompiuterių srityje, robotikoje, ugdymo procesui naudoja 3D spausdintuvus. Minimoje įstaigoje mokosi mokiniai nuo 12 metų. Yra ir profesinio mokymo klasių, Erasmus+ mokymo vizitas suteikė galimybę pažinti kitos šalies kultūrą, pasidalinti turima patirtimi, įgyti vertingų žinių bei užmegzti ryšius potencialiam bendradarbiavimui ateityje.

(iš archyvo 2019 11 16)

Erasmus+ KA1 asmenų mobilumo mokymosi tikslais darbo stebėjimo vizitas

Spalio 20-26 dienomis vokiečių kalbos mokytoja Asta Gasparavičiūtė buvo išvykusi į Turkijos miestą Kaiserį dalyvauti pagal Erasmus+ KA1 asmenų mobilumo mokymosi tikslais darbo stebėjimo vizito „Kūrybiškumo ugdymas ir asmenybės ūgtis“ darbo stebėjimo „Kayseri Egitim Kultur ve Genelik Dernegi“ organizacijoje programą. Pirma darbo stebėjimo vizito diena prasidėjo apsilankymu Kaiserio miesto švietimo direktorate. Ten susipažinta su Turkijos šalies švietimo sistema, bendrojo ugdymo proceso organizavimu, Kaiserio miesto mokyklose vykdomų nacionalinių projektų, skirtų informacinių technologijų ir išmaniųjų mokymo priemonių panaudojimui mokymo procese, pristatymu. Kitomis dienomis lankėmės Istem College, Erciyes College, Sümer Fen Lisesi, Atlas College mokyklose. Susipažinta su ugdymo aplinka ir organizacine kultūra. Stebėta kalbų ir IT pamokas kaip išmaniųjų technologijų priemonės pritaikomos ir integruojamos pagal dėstomą dalyką bei mokinių gebėjimus. Susipažinta su IT ir išmaniųjų mokymo priemonių, inovatyvių metodų panaudojimu bei kūrybiškumo ugdymu. Kartu su mokiniais kuriant edukacinės aplinkas. Apsilankymas bei diskusija vyko ir Kaiserio švietimo centre. Stebėjimo darbas vainikuotas sertifikatų ir Europass mobilumo dokumentų įteikimu. Per pažintinę programą aplankytas Erciyes kalnas, Talas miestas. Paskutinė vizito diena buvo skirta kultūrinei programai-išvykai į Kapadokijos regioną, aplankant Sultans El Sanatlari Merkezi keramikos ateljė, bei kitus lankytinus objektus.

(iš archyvo 2019 10 29)

Sėkmė „Erasmus+“ projekte „Kūrybiškumo ugdymas ir asmenybės ūgtis“

Mus pasiekė džiugi žinia, kad „Erasmus+“ pagrindinio veiksmo bendrojo ugdymo mobilumo projektas Nr. 2019-1-LT01-KA101-060155 „Kūrybiškumo ugdymas ir asmenybės ūgtis“ laimėjo finansavimą. Paraiška buvo įvertinta net 96 balais iš 100 galimų. Mūsų gimnazijoje šio projekto kontaktinis asmuo yra anglų k. mokytoja Sniežana Slavinskienė. Projekto bendraautorius – Kėdainių profesinio rengimo centras. Tarptautinio projekto metu vykdysime dviejų tipų mobilumo veiklas: darbo stebėjimo ir mokymo/dėstymo vizitus Ispanijoje ir Turkijoje. Jų metu susipažinsime su kitų šalių ugdymo įstaigomis, kartu dalyvausime bendrose europinėse veikose. Taipogi, įsigysime kompetencijų, prisidėsiančų prie sėkmingo mokymo(si) proceso organizavimo, gebėjimo tinkamai parinkti ir taikyti inovatyvius bei efektyvius ugdymo metodus, kurie padės atsiskleiesti ugdytinių iniciatyvumui bei kūrybiškumui.

(iš archyvo 2019 09 12)

Atnaujinta: 2023-01-27
 • Elektroninis dienynas
 • Tėvams
 • Mokiniams
 • Mokytojams
Pamokų laikas
Pertrauka
 • 1. 08.00 - 08.45
 • 2. 08.55 - 09.40
 • 3. 09.50 - 10.35
 • 4. 11.05 - 11.50
 • 5. 12.05 - 12.50
 • 6. 13.00 - 13.45
 • 7. 13.55 - 14.40
 • 8. 14.50 - 15.35
Iki Velykų liko:
 • dien.
 • val.
 • min.
 • sek.