Įvykdytas tarptautinis eTwinning projektas „Emotion@art“

Vykdydami šį projektą mokiniai turėjo galimybę susipažinti su kitų šalių menininkais bei meno kūriniais. Taip pat pristatė ir savo šalies menininkus bei jų nutapytus kūrinius, susijusius su įvairiomis emocijomis. Analizuodami partnerių pateiktus paveikslus reiškė savo jausmus apie meno kūrinius ir diskutavo kokias emocijas jie sužadina. Dirbdami komandoje jie sukūrė ir savo meno kūrinius iš medžiagų, kurias atsiuntė partneriai iš Graikijos. Savo surinktas medžiagas siuntė į Ispaniją.

Naudodamiesi ir dirbdami tarptautinėse grupelėse kūrė skaitmeninius meno kūrinius. Sveikindami partnerius su Naujaisiais metais kūrė ir piešė knygos skirtukus, kuriuos išsiuntė partneriams bei gavo taip pat iš Prancūzijos partnerių.

Šio projekto dėka mokiniai vystė savo meninius, kalbinius bei skaitmeninius įgūdžius.

Projektas vyko visus mokslo metus ir jame dalyvavo 5 klasės mokiniai drauge su partneriais iš Prancūzijos, Graikijos, Lenkijos ir Ispanijos. Projektą vykdė ir koordinavo anglų k. mokytoja Sniežana Slavinskienė

S. Slavinskienė