Projektas ,,Spalvingas užkandis šventinei akimirkai”

Antrus metus iš eilės, minėdami Vasario 16-ąją, mūsų gimnazijos mokiniai, kartu su šeimos nariais, gamino ir skanavo šventinius patiekalus. Tai socialinės partnerystės programos ,,Valgyk protingai" projekto ,,Sveikesnės mitybos link" dalis. Patiekalams gaminti, mokiniai naudojo gautuose krepšeliuose rastus kokybiškus maisto produktus, kuriuos papildė savais produktais. Patiekalų receptus mokiniai galėjo išsirinkti patys, atkreipiant dėmesį į sveikesnę mitybą ir būtina sąlyga, kad patiekalas turėtų trispalvį akcentą. Dėkojame visiems projekte dalyvavusiems mokiniams: Austėjai Rinkevičiūtei (5 kl.), Ievai Brazinskaitei (6 kl.), Ugnei Kotrynai Motiejūnaitei (6 kl.), Airidui Jurgelevičiui (7 kl.), Jogilei Abromaitytei (8 kl.) ir 1G klasės mokiniams: Austėjai Abromaitytei, Viltei Akstinaitei, Edvinui Ališauskui, Urtei Arkadijevaitei, Augustui Fedosiukui, Estrėjai Lukomavičiūtei, Kamilei Lukošiūtei, Ugnei Marozaitei, Evitai Matyžiūtei, Saulei Palaitytei, Karolinai Rainytei, Justinai Tamulytei. Dėkojame viešajai įstaigai „Humana People to People Baltic" už projekto finansavimą.

Virginija Šilkaitienė