RACE- Ready for Action in English baigtas

in English“. Baigėsi 9 mėnesius vykdytas tarptautinis projektas „RACE- Ready for Action in English“. Yra žinoma, kad žaidimai ir interaktyvios užduotys švietime padidina besimokančiųjų mokinių motyvaciją. Skirtingai nuo klasikinių mokymo metodų, mokiniai jaučiasi patogiau ir labiau įsitraukę mokydamiesi tokioje aplinkoje. Šiame projekte buvo sukurti ir išbandyti skaitmeniniai žaidimai, kurie padėjo mokiniams patobulinti anglų kalbą žinias.

Visi žaidimai buvo planuojami taikant tarpdisciplininį metodą ir padėjo pasiekti mokymo programos tikslus. Projekto įvairios veiklos buvo integruotos į 2G klasės anglų kalbos mokymo programą. Mokiniai galėjo tobulinti savo skaitmeninius, kūrybinius, komunikacinius ir bendradarbiavimo įgūdžius. Bendravimas vyko video konferencijų metu – buvo 4 video konferencijos mokiniams ir 4- projekto mokytojams bei twinspace ervėje.

Šiuo metu projektas pateiktas įvertinimui gauti Kokybės Ženklelį Nacionalinei Paramos Tarnybai.

Įvykdytas veiklas galite pažiūrėti virtualioje parodoje: