Tai vingri kalbos gaida...

• Paskelbta: 2021-05-07

šią Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną, klausėsi, kalbėjosi apie Lietuvių kalbos grožį, spalvingumą. Gimnazijos bibliotekininkė papasakojo mokinukams apie mūsų kalbą padėjusius išsaugoti drąsius knygnešius, apie knygos reikšmę kiekvieno gyvenime. Antrokai susipažino, kaip atsiranda knyga, kas prisideda prie jos kūrimo, apžiūrėjo seniausių bibliotekos knygų parodą, kalbėjo kaip taisyklinga naudoti žodžius: rengtis, vilktis, užsidėti, mautis, rištis, klausydamiesi pasakos „Vilkas ir septyni ožiukai“ ne tik susipažino su emocijų įvairove, kiek daug yra skirtingų žodžių joms išreikšti, bet ir suprato, kodėl svarbu būti saugiam. Susitikimo pabaigoje mokinukai turėjo daug emocijų sukėlusią užduotį, pagal nuorodas bibliotekoje surasti „lobį“.

S. Jociuvienė