Projektas ,,Meilės tema literatūroje“

• Paskelbė : Vaidas Grišinas
  • Paskelbta: 2021-03-16

8 klasės mokiniai Lietuvių kalbos dienoms skyrė integruotą dailės ir literatūros projektą ,,Meilės tema literatūroje“. Mokiniai bandė giliau paanalizuoti 8 klasės literatūros vadovėlio kūrinius meilės tema, gilinosi į kalbines raiškos priemones, žodžių reikšmes. Per dailės pamokas išsiaiškino, kas yra iliustracija, mokytoja pateikė pavyzdžių, paaiškino projekto reikalavimus. Pasibaigus projektui visi jungėsi į bendrą dailės ir literatūros pamoką – aptarė rezultatus.

Mokinių mintys pasibaigus projektui:

• Per lietuvių literatūros ir dailės projektą aš išmokau nupiešti piešinį ir jį susieti su pasirinktu kūriniu. Supratau, kas yra iliustracija.
  • Pasimokiau, kad iš eilėraščio galima sukurti piešinį ir atvirkščiai. Supratau, kad dailė ir literatūra yra labai susiję.
  • Pasimokiau, kad iš eilėraščio galima sukurti piešinį. Supratau, kad menai yra labai susiję.
  • Supratau, kad meilė yra vienas stipriausių jausmų tarp dviejų žmonių. Meilė tai ne visada gražu ir gera, tai dažniausiai jausmas, kuris į gyvenimą atneša iššūkių, kuriuos gali įveikti tik du žmonės.
  • Piešdami turėjome galimybę parodyti savo supratimą apie kūrinyje esančias žodžių reikšmes.
  • Sau patarčiau patobulinti dailės įgūdžius. Mokytojoms patarčiau sukurti panašių projektų, nes labai patiko.
  • Nuotraukos:
    Vaidas Grišinas