,,Kalba gimtoji lūposna įdėta"

• Paskelbė : Vaidas Grišinas
  • Paskelbta: 2024-05-10

Mums ne kartą teko kovoti dėl lietuviško žodžio, saugoti jį nuo sunaikinimo, slapčia dalintis lietuviškomis knygomis, kad išsaugotume savo tautos išskirtinumą. Tad gegužės 9 d., minėdami spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną, dar kartą atsigręžėme į gimtosios kalbos grožį ir lietuviškas knygas. 7 klasės mokinių grupė puikiai padeklamavo J. Degutytės eilėraštį „Gimtoji kalba“, šeštokai Patricija ir Aleksas pristatė savo klasės atliktą tiriamąjį darbą „Seniausia mano artimiausios bibliotekos knyga“, o tinklalaidėje gimnazistės Austėja ir Viktorija kalbino renginio viešnias – poetę Rimą Atkucevičienę ir rašytoją Agnę Bausienę. Pabaigoje pasirodė folkloro ansamblis „Auštaras" su šiųmetinei dainų šventei parengta programa.

Dėkojame renginio organizatorėms mokytojoms Onutei, Andželikai ir Virginijai, pasirodžiusiems renginyje 7, 6 ir 3G klasių mokiniams bei visiems dalyvavusiems!

Linas Gudelevičius