Trečiokų skaitymo iššūkiai

• Paskelbta: 2024-01-15

Savo mokytojos Linos Barkauskienės skatinami, trečios klasės mokiniai visą gruodį dalyvavo skaitymo iššūkyje. Mokytoja Lina išradingai parinkdavo skirtingas temas, pagal kurias mokiniai, bibliotekininkės padedami, rinkosi iššūkiui tinkamas knygas. Temos buvo įvairios: knyga, kurios pavadinimas prasideda raide S, knyga, kuri buvo išleista vaikų gimimo metais, knyga, kurios veiksmas vyksta prie vandens telkinio. Sausio pradžioje gimnazijos bibliotekoje vyko apibendrinamasis knygų pristatymas. Gimnazijos bibliotekininkė pristatė Knygų Kalėdų akcijos metu padovanotas knygas ir papasakojo apie savo skaitomą knygą, tuomet mokinukai jau drąsiai pristatinėjo savo knygas, klausėsi draugų klausimų, į juos atsakinėjo, rekomendavo klasės draugams savo skaitytas knygas. Baigiantis knygų pristatymui, mokytoja priminė vaikams, kad jie pagal pristatytą knygą moka dainelę, tad šis susitikimas pasibaigė linksmai, su daina.

S. Jociuvienė