Šušvės regata 23

• Paskelbė : Vaidas Grišinas
  • Paskelbta: 2023-06-13

Birželio 13 d. Josvainių gimnazijos 67 klasių mokiniai savo iš antrinių žaliavų sukurtomis originaliomis ir žaismingomis plaukimo priemonėmis rungtyniavo Šušvės upės atkarpoje. Buvo vertinamas greitis, panaudotas antrinių žaliavų kiekis, kūrybiškumas ir komandinis darbas. Renginį organizavo anglų kalbos mokytoja Raimonda Žvikienė, komisijoje buvo mokytoja Andželika Jašinskienė.

Šiuo renginiu siekta ugdyti mokinius per kompetencijas: socialinę, pilietinę, pažinimo, kūrybiškumo, komunikavimo ir kitas... Rezultatas džiugina: I vietą užėmė ir laimėjo draugiškiausia, kūrybiškiausia komanda „Blue Waves“. Jiems buvo įteiktas Josvainių bendruomenės pirmininko Mariaus Žviko asmeniškai įsteigtas prizas. 6 klasei atstovavo 2 komandos: „Rat Raft“ užėmė II vietą, o „Lituanica“ – III. Komandos gavo saldžius prizus. Dalyvių ir palaikymo komandų atsiliepimai: „Darom ir kitais metais!"

Viktorija Ščiukaitė