Pradinės mokyklos pabaigtuvių šventė

• Paskelbė : Vaidas Grišinas
  • Paskelbta: 2022-06-07

Birželio 7 dieną, Josvainių gimnazijos aktų salėje vyko Pradinės mokyklos pabaigtuvių šventė. Susirinkę ketvirtokų artimieji džiaugėsi nuoširdžiu vaikų pasirodymu - žodžiais ir dainomis. Ketvirtos klasės vaikų tėveliai ir patys mokiniai dėkojo mokytojai Romai Žukienei už ,,trečdalio mokyklos" pabaigimą, už būvimą kartu ir šalia. Josvainių gimnazijos direktorius įteikė ketvirtokams Pradinio ugdymo pasiekimų pažymėjimus. O aštuntokai (būsimųjų penktokų globėjai) padovanoję ketvirtokams Josvainių gimnazijos ženklelius, palydėjo pradinukus į pagrindinį mokyklos pastatą - susipažinti ne tik su būsimuoju auklėtoju Vaidu Grišinu, bet ir kitais galbūt dar nežinomais Josvainių gimnazijos ,,koridoriais".

Kamilė Grabliauskaitė