Emiljos įspūdžiai iš šventės Londono Brodvėjaus teatre

• Paskelbta: 2021-11-27
  • Kategorija: Pranešimai

jubiliejinę šventę, kuri vyko Broadway teatre. Gyvendama Londone lankiau šią mokyklą, todėl buvo malonu sulaukti direktorės kvietimo prisidėti rengiant mokyklos jubiliejų. Man buvo patikėtos renginio vedėjos pareigos, taip pat turėjau įteikti dovanas šventės dalyviams. Šventėje dalyvavo LR ambasados JK ambasadorius Renatas Norkus, Vilniaus lietuvių namų gimnazijos mokytojai, Latvijos lietuvių vidurinės mokyklos direktorė, Pasaulio lietuvių bendruomenės atstovai, sveikinimus atsiuntė LR Švietimo ministerija, LR Seimo narė Dalia Asanavičiūtė. Šventėje nuskambėjo daug nuoširdžių sveikinimų, buvo rodomas filmas apie mokyklos veiklą, koncertavo Pepi-Pop vokalinė studija, nuostabius šokius pristatė EC Lighthouse šokių studijos šokėjai. Po šventės vaišinomės užkandžiais bei skaniu tortu.

Emilija Ragaišytė, 3G klasė

E. Ragaišytė