Anglų kalbos Kengūros dalyviai

• Paskelbta: 2021-04-09
  • Kategorija: Didžiuojamės

konkurse puikiai pasirodė Josvainių gimnazijos moksleiviai. Auksinius diplomus gavo ir į Lyderių turą pateko 4 kl. mokiniai Karolina Naraveckas ir Gabrielius Žvikas, 6 kl. mokiniai Klaudijus Kvedaras ir Kvintas Šmigelskis bei 2G kl. mokinė Emilija Ragaišytė. Sidabrinius diplomus laimėjo 5 kl. mokinės Ema Vaidotaitė ir Kristina Marozaitė, 6 kl. mokinys Eidrijanas Arstikaitis ir 8 kl. mokinė Viktorija Ščiukaitė. Oranžinius diplomus gavo 5 kl. mokinys Adomas Vaitelis bei 7 kl. mokinės Ugnė Romanovaitė ir Viltė Damanauskaitė. Padėkos raštus gavo 5 kl. mokinė Renata Verchozina ir 1G kl. mokiniai Mantas Lukošius ir Jokūbas Arkadijevas. Dėkojame mokiniams už pasiekimus ir jų anglų kalbos mokytojoms Sniežanai Slavinskienei, Redai Maziliauskienei bei Raimondai Žvikienei už paruošimą konkursui.