Olympis

• Paskelbta: 2021-02-05
  • Kategorija: Didžiuojamės

Pradinių klasių ir anglų kalbos mokytojos, siekdamos paįvairinti mokymąsi ir skatindamos ugdytinių mokymosi motyvaciją, kvietė mokinius dalyvauti konkurse ,,Olympis 2020 – Rudens sesija“. Šį kartą įvairiose srityse (anglų k., matematika, IT., lietuvių k., biologija, istorija) tikrinosi savo žinias po devynis1 ir 4 klasės mokinius, septyni 2 klasės, šeši 3 klasės ir viena penktokė. Mokyklą jau pasiekė diplomai, padėkos, medaliai, prizai. Labiausiai šiame konkurse pasisekė Edvardui Tučiui, Vaivai Vaitelytei, Malonei Balandei, Juliui Brazinskui ir Gabrieliui Žvikui, kurie apdovanojami medaliais, o 4 klasės mokinys Gabrielius tapo ir ypatingo prizo – planšetinio kompiuterio ,, Prestigio" savininku.

SVEIKINAME visus dalyvius ir linkime kasdien patirti mokymosi ir atradimo džiaugsmą!

Raimonda Žvikienė