Anglų kalbos Kengūros konkursas

• Paskelbta: 2022-04-26
  • Kategorija: Didžiuojamės

konkurse puikiai pasirodė Josvainių gimnazijos moksleiviai. Šiemet dalyvavo itin gausus būrys mokinių. Auksinius diplomus gavo ir į Lyderių turą pateko 3 kl. mokiniai Ieva Knizelytė ir Markas Grūdė, 5 kl. mokiniai Karolina Naraveckas ir Gabrielius Žvikas, 6 kl. mokiniai Beatričė Daukantė,7 kl. mokinys Klaudijus Kvedaras. Sidabrinius diplomus laimėjo 3 kl. mokiniai Anelė Vaidotaitė ir Simas Grabauskas, 5 kl. mokiys Rapolas Daukantas, 6 kl. mokinys Rokas Rastauskas, 1G kl. mokinė Viktorija Ščiukaitė. Oranžinius diplomus gavo 6 kl. mokinys Adomas Vaitelis bei 8 kl. mokinė Viltė Damanauskaitė. Padėkos raštus gavo 5 kl. mokiniai Nojus Staškus ir Tomas Kvietkus, 6 kl. mokiniai Ema Vaidotaitė, Samuelis Vadauskas, Kristina Marozaitė, Augustas Vaitkus, Austėja Ragožiūtė bei 1G mokinės Samantha Petraitis ir Saulė Palaitytė. Dėkojame mokiniams už pasiekimus ir jų anglų kalbos mokytojoms Sniežanai Slavinskienei, Redai Maziliauskienei bei Raimondai Žvikienei už paruošimą konkursui.