Saugokime save ir kitus

• Paskelbta: 2022-06-15
  • Kategorija: Aktualijos

Svarbu ir naudinga kaskart paanalizuoti tai, kas svarbu gyvenime - kaip rūpintis savimi, kaip elgtis nelaimingo atsitikimo atveju, kaip išvengti rizikos ir kaip kurti pozityvius santykius su aplinkiniais. Į edukaciją mokiniai atvyko jau atlikę namų darbų užduotis komandose. Savo įžvalgomis, išanalizavę konkrečias situacijas, pasidalijo su kitais klasės draugais, diskutavo, dalijo vieni kitiems naudingus patarimus, teko pademonstruoti ir konkrečius veiksmus atsižvelgiant į pateiktą situaciją. Mokiniai tobulino socialinę, emocinę ir sveikos gyvensenos kompetenciją, pilietiškumo ir komunikacijos kompetencijas, pagilino savisaugos žinias ir įgūdžius šiose srityse: psichologinis pasirengimas grėsmėms ir pavojams, saugi elgsena buityje, gamtoje, eismo aplinkoje, pirmoji pagalba. Kiekvienam dalyviui buvo įteikti ir tai patvirtinantys sertifikatai.

V. Laganeckė