Austėja Abromaitytė išrinkta Mokinių tarybos pirmininke

• Paskelbė : Vaidas Grišinas
  • Paskelbta: 2021-10-13
  • Kategorija: Sveikinimai

Šiandien įvyko Josvainių gimnazijos mokinių savivaldos forumas. Gimnazijos direktorius Ramūnas Zigmantavičius pasveikino susirinkusius mokinių atstovus bei palinkėjo jiems sėkmingo darbo nepaprastu ir sudėtingu pandeminiu laikotarpiu.

Mokinių savivaldos atstovė Greta Januškevičiūtė pristatė Mokinių tarybos veiklos 2020-2021 m. m. ataskaitą.

Kandidatė į Mokinių tarybos pirmininkės postą 1G klasės mokinė Austėja Abromaitytė pristatė save bei apibrėžė savo galimos veiklos gaires.

Balsų skaičiavimo komisija paskelbė, kad Austėja Abromaitytė yra išrinkta Mokinių tarybos pirmininke (,,už "- 28, ,,prieš" - 11, 2 biuleteniai buvo sugadinti).

Sveikiname Austėją ir linkime stiprybės tikrai nelengvame gimnazistų atstovavimo darbe!

Kamilė Grabliauskaitė