Parodos - konkurso „Žiemos puokštė 2021" prizininkais tapo ir mūsų gimnazijos mokiniai

• Paskelbta: 2021-12-07
  • Kategorija: Konkursai

š. m. gruodžio 9 d. vyko 5-8 klasių ir 9-12 klasių gimnazijų moksleivių bei profesinių mokyklų moksleivių respublikinė „Žiemos puokštė - KMAIK 2021“ paroda – konkursas. Konkurse dalyvavo 1G klasės mokiniai - Evita, Kamilė ir Augustas. Evita sukūrė kalėdinę girliandą ,,Kvepiančios Kalėdos", o Kamilė ir Augustas - girliandą ,,Žiemos išdaigos". Kamilės ir Augusto darbas buvo apdovanotas paskatinamuoju komisijos prizu už kompozicijos originalumą. Mokinių kurtos kompozicijos iškeliavo į slaugos ir senelių namus - taip mokiniai dalyvavo socialinėje akcijoje.

Tuo pat metu kolegijoje vyko ir Atvirų durų diena, kurioje dalyvavo dešimt 1G klasės mokinių. Gimnazistai susipažino su kolegijoje organizuojamomis studijomis, dalyvavo paskaitose. Nuoširdžiai dėkoju visiems dalyvavusiems išvykoje.

Daugiau informacijos apie renginį - https://www.kmaik.lt/news/656/84/Parodos-konkurso-ziemos-puokste-2021-prizininkai

Viktorija Ščiukaitė