Gautas Kokybės Ženklelis už tarptautinį eTwinning projektą

• Paskelbta: 2021-06-07
  • Kategorija: Didžiuojamės

RACE- Ready For Action In English  buvo kokybiškai įvykdytasbei puikiai įvertintas. Jam suteiktas Nacionalinis Kokybės ženklelis. Projekto įgyvendinimo analizėje Nacionalinė Paramos Tarnyba akcentavo, kad projekto koordinavimas buvo labai geras ir mūsų komandos indėlis buvo svarus bei aiškiai matomas. Bendradarbiavimas realizuotas labai gerai tiek mokytojų, tiek mokinių lygmeniu. Pasidžiaugta, kad pademonstravome IKT kompetenciją panaudodami įvairių IKT įrankių. IKT reikšmingai patobulino ir mokiniai. Deramas dėmesys buvo skiriamas Saugesniam internetui. Projekto veiklos puikiai derėjo su nuotolinio mokymosi iššūkiais. Projekto koordinatorė, mokytoja Sniežana Slavinskienė, nuoširdžiai dėkoja 2G klasės mokinėms Aistei Marcinkevičiūtei, Emilijai Ragaišytei, Gabrielei Ragožiūtei ir Ugnei Šaduikytei už dalyvavimą projekte.