Atnaujinto ugdymo turinio įgyvendinimas Kėdainių r. Josvainių gimnazijoje modulis

• Paskelbta: 2024-03-04
  • Kategorija: Aktualijos

programas. Mokytojams ir mokiniams daug ką tenka mokytis kitaip, negu buvo įprasta. Tai reiškia, kad tradicinis mokymas(is) pasitraukia į šalį, o aktyvūs ugdymo metodai, kita aplinka tampa dažnos pamokos privalumas.

Kad naujosios programos neįneštų per daug sumaišties, dalis gimnazijos mokytojų dalyvavo NŠA organizuojamuose mokymuose ir nuo vasario mėnesio savo žiniomis pradėjo dalintis su kolegomis.

Vasario 27 d. įvyko pirmasis Ilgalaikės programos „Atnaujinto ugdymo turinio įgyvendinimas Kėdainių r. Josvainių gimnazijoje“ modulis. Lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Andželika Jašinskienė pravedė gerosios patirties seminarą „Mokinių mokymosi pasiekimų vertinimo pavyzdžiai pagal UTA“.

A. Jašinskienė